Helyszínek

Mercedes-Benz Gyár 19-23 óráig

Mercedes-Benz Gyár Kecskemét

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.
www.gyar.mercedes-benz.hu

Nézd a csillagokat a kecskeméti Mercedes-Benz Gyárban!

Rendhagyó buszos gyárnézést indítunk a Múzeumok Éjszakája program keretein belül.
A buszok félóránként indulnak 19:00-23:00 óra között a gyár 1-es kapujánál található buszmegállóktól. Az ingyenes buszos túra során a gyár legfontosabb épületei és a folyamatban lévő gyárbővítés területe mellett haladunk el, és rövid ismertető is elhangzik az út során. A buszról sem leszállni, sem fotókat készíteni nincs lehetőség. A programon való részvétel nincs regisztrációhoz kötve, a buszokra történő felszállás érkezési sorrendben történik.
Fotózni kizárólag a gyár 1-es kapujánál kiállított autók környékén lehet.
A gyárhoz eljutni egyénileg autóval, biciklivel lehetséges, de vendégeink 18:30-tól választhatják a 30 percenként közlekedő 2D helyi buszjáratokat is, melyre vonaljeggyel/bérlettel tudnak felszállni (Múzeumok Éjszakája karszalag ezen járatokra nem érvényes).
Szeretettel várunk mindenkit!