Helyszínek

Kecskeméti Katona József Múzeum Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Gyűjteménye

Kecskeméti Katona József Múzeum
Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Gyűjteménye
6000 Kecskemét, Kölcsey u. 3.
Tel.: 76/329-964
www.kkjm.hu

„Bíbor, bársony, vendégség: jobb egy napi egészség.”

A népi gyógyászattól a biokertekig. Nem csak egészségügyi időutazás a KKJM Orvos- és Gyógyszerészet-történeti Gyűjteményében. Bepillantás a kortárs kertmozgalmakba az egészséges életmód és táplálkozás jegyében – avagy mit kell tennünk a mindennapok során, hogy megelőzzük a betegségeket?

18:00-24:00
Termék- és gondolatmustra – középpontban a Kecskemét-környéki ökotudatos szervezetek, közösségek, vállalkozások portékái (Kecskeméti Szatyor, Heti Friss, Zöld Misszió, Tanyasi Kosár, Aranyfű farm, lajosmizsei Ökrös BIO-tanya)

19:00-20:00
Dr. Farkas Judit előadása